17-nastolatkowie strzelają bramki i wysyłają Czarnych do...

17-nastolatkowie strzelają bramki i wysyłają Czarnych do Pawłosiowa.

3:1 Duda.T 50' (a.Broszko)
4:1 Madycki 80' (a.Kwaśny)

więcej......

Łęk: Siara -- Kwaśny, K.Joniec, Ośmak, Kubaka -- Ł.Joniec, Kosiński(Domszy), P.Duda, T.Duda -- Broszko, Madycki.

W IX kolejce Łęk spokojnie ograł drużynę z Pawłosiowa aż 4:1. Nikt nie spodziewał się tak wysokiego zwycięstwa. Strzelanie już w 5 minucie rozpoczął dobrze dysponowany w dzisiejszym meczu Madycki, który po zagraniu młodszego Jońca przelobował bramkarza głową. 10 minut później po strasznym zamieszaniu w naszym polu karnym, tracimy bramkę i zaczynamy mecz od początku. Kwadrans później Broszko posyła piłkę wzdłuż piątego metra a zawodnik z Pawłosiowa pakuje piłkę do własnej bramki. Od tego momentu wyszliśmy na prowadzenie 2:1 i nie oddaliśmy Go już do końca spotkania. W 45 minucie spotkania prowadzenie mógł podwyższyć Madycki który stanął oko w oko z golkiperem Czarnych, jednak przegrał to starcie. Wynikiem 2:1 dla Gospodarzy kończy się pierwsza część spotkania.

W drugiej połowie podobnie jak i w pierwszej na początku strzelamy bramkę a autorem zostaje Tobiasz Duda. Drużyna z Pawłosiowa próbowała coś jeszcze ugrać zmienić losy spotkania, ale ich ataki kończyły się rozbijane przez naszych obrońców, albo stawał na przeszkodzie Siara, lub strzelali niecelnie. W 80 minucie Łęk pieczętuje zwycięstwo po bramce Madyckiego.

Warto zwrócić uwagę że drużyna Łęku zagrała w bardzo młodym składzie. Średnia wieku wynosiła 21,5 roku. Wystąpiło aż 5 zawodników którzy mają po 17 lat.