ŁĘK OSTRÓW 1:0 DĄB DOBKOWICE(1:0)

1:0 Mateusz Oronowicz 15'(a.K.Joniec)

więcej.....

Łęk: Siara -- Kwaśny, Ośmak.M, Joniec.K, Kosiński -- Duda.T(Szymczycha.K), Duda.P, Joniec.Ł, Madycki -- Broszko, Oronowicz

Po bardzo słabym meczu na własnym obiekcie Łęk wywalczył kolejne 3 punkty. Przed meczem wydawałoby się ze Ostrowscy kibice zobaczą  ładne widowisko i dużo bramek. Od samego początku Łęk kontrolował przebieg spotkania lecz brakowało tego ostatniego podania, lub strzały były niecelne. W 10 minucie niemalże sytuacje sam na sam zmarnował Broszko. 5 minut później Oronowicz dostaje prostopadłą piłkę i lobuje bramkarza mamy 1:0. Do końca pierwszej połowy sytuacje do zmiany wyniku mieli Duda Tobiasz, Broszko, Madycki.

Na druga połowę wychodzimy takim samym składem. Ta część spotkania to to samo co pierwsza połowa, brakuje dobrego ostatniego podania do napastników. Pod koniec II polowy zrobiło się gorąco pod naszą bramka. Goscie nie mieli nic do stracenie i probowali za wszelką cenę wywieźć przynajmniej jeden punkt, ale im to się nie udało, bo albo nie trafiali w bramkę, albo Siara znajdował się tam gdzie ma być.